Fresh & Good | AKTUALITY:

Denní menu
27.4.2017

Polévka
Frankfurtská s vídeňským párkem 39,-
Hlavní jídlo
Pečený Amur v bylinkách na grilované zelenině s parmezánem 125,-
Konfitovaný vepřový bok, salátek, pečivo 109,-
Špagety Amatrichiána s rajčaty, olivami, kuřecím masem a bazalkou 115,-
Panda

AKTUALITY:

Vítejte na stránkách zcela nové, moderní a nekuřácké restaurace, která je součástí největšího zábavného parku pro rodiny s dětmi na jihu Čech – FUNPARKU PANDA. Najdete nás v západní části nákupní zóny České Vrbné v Českých Budějovicích – mezi Bauhausem a Globusem, v těsném sousedství nově otevřené prodejny MOUNTFIELD. Naše kuchyně se řídí mottem Fresh & Good a díky otevřené kuchyni přímo v restauraci jsou pokrmy připravovány čerstvě z kvalitních surovin a to přímo pod vaším dohledem. Jídelní lístek obsahuje rozmanitá jídla pro všechny věkové skupiny s důrazem na zdravou a kvalitní gastronomii. Přijďte vyzkoušet, nebudete litovat…

KOMPOZIČNÍ ROZDĚLENÍ RESTAURACE:

1. restaurace v neplacené části FUNPARKU – je volně přístupná z parkoviště pro veškeré návštěvníky. Kapacita je cca. 50 míst + 30 míst nabízíme ve venkovní předzahrádce. Restaurace je plně klimatizovaná a zcela nekuřácká, na venkovní předzahrádce je však kouření povoleno. Samozřejmostí je WIFI free pokrytí. Jako bonus pak nabízíme VIP box s integrovanými čtyřmi zásuvkami přímo na stole, který je jako stvořený pro různá obchodní jednání. Dále disponujeme dalšími 30 místy v salonku. Můžete jej využít na různé akce, jako jsou prezentace, výuka, jednání, ale i svatby a oslavy narozenin. V restauraci je také možnost posezení na baru.
2. restaurace v placené zóně FUNPARKU – je přístupná pouze pro návštěvníky FUNPARKU po zaplacení vstupného. Nabízí možnost posezení s obsluhou pro cca. 50 osob. Zároveň si zde můžete zakoupit přímo nápoje a jídlo z Caffe baru, který je nedílnou součástí. Restaurace je plně klimatizovaná a disponuje rovněž WIFI free.

© 2017 Pubrestaurants, s.r.o. & Webarium s.r.o.